Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Тиждень знань з ОБЖД

Date: 26 жовтня 2018 о 11:41

Тиджень знань з основ безпеки життєдіяльності

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

В рамках проведення «Тижня знань з охорони безпеки життєдіяльності» з 22.10 – 26.10.2018р. у нашій школі пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховання гуманного ставлення до людини, що потрапила у біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти.

В рамках тижня було проведено ряд заходів, а саме:

1. Класними керівниками 1-11 класів проведено виховні години на тему основ безпеки життєдіяльності («Подбай про свою безпеку», «Правила користування газо- та електроприладами», «Правила поведінки при виявленні невідомих предметів»…)
  2. Вчителями 1-4 класів проведено конкурси та вікторини «Твої дії в надзвичайних ситуаціях», «Як вберегти своє життя», «Чи знаєш ти».
  3. Учнями 2-4 класів переглянуто мультфільм про шкідливі звички та їх небезпеку «Спасик та його друзі. Правила поведінки під час пожежі».
  4. Вчителями основ здоров’я проведено відкриті уроки. Так, вчитель Рибчук Л.М. провів відкритий урок на тему «Правила безпечної поведінки та профілактика запобігання дитячого травматизму». Метою якого було сформувати знання, необхідні для безпечної поведінки та профілактики запобігання дитячого травматизму.

Вчитель Семчук Р.Ю. провів відкритий урок на тему «Вплив на здоров’я тютюнового диму та алкоголю». Метою уроку було ознайомлення, як саме впливає на здоров’я тютюновий дим та алкоголь і як позбутися цих шкідливих звичок.

1. Директором школи Семчуком Ю.Д. проведено відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.
  2. Вчителем предмету «Захист Вітчизни» Данилів Г.Д., медичною сестрою школи Сіреджук Н.П. проведено показове заняття про надання першої домедичної допомоги травмованим і потерпілим.

Під час проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, діти усіх вікових груп отримали та закріпили достатньо знань, умінь і практичних навичок з безпеки життєдіяльності та на випадок екстремальної ситуації.

Comments:
Only authorized users can leave comments.